Nguồn 24V Carlo Gavazzi (SPD24RM20)
Máy tính & Laptop > Linh Kiện Máy Tính > Nguồn Máy Tính || Nguồn 24V Carlo Gavazzi (SPD24RM20)
  • Hỗ trợ xuất hóa đơn đỏ
Giới thiệu Nguồn 24V Carlo Gavazzi (SPD24RM20)
Manufacturer: Carlo Gavazzi
Product Category: DIN Rail Power Supplies
Product: Switching Supplies
Input Type: 2-Phase / Two Phase
Output Power: 480 W
Input Voltage: 21 V to 28 V
Number of Outputs: 1 Output
Output Voltage-Channel 1: 24 VDC
Output Current-Channel 1: 20 A
Industry: Industrial, Commercial
Length: 90 mm
Width: 54 mm
Height: 114 mm
Series: SPD
Dimensions: 90 mm x 54 mm x 114 mm
Isolation Voltage: 100 V